Vai lietojat lietotas ierīces?

Ja jūsu jaunākā veļas mazgājamā mašīna, ledusskapis vai drēbju žāvētājs ir nolēmis izbeigt savas dienas, vai jūs vienkārši esat nolēmis, ka ir laiks atjaunot kaut ko lielāku, jums var rasties šaubas par to, vai ir vērts iegādāties lietotu.

Šeit ir priekšrocības, kas saistītas ar iepriekš mīlētām ierīcēm.

Plusi

Šo vecāko preču sākotnējās izmaksas ir mazākas, nekā tad, ja tās būtu iegādātas pavisam jaunas.

Turklāt, lietojot lietotu preci, jūs saglabājat priekšmetu, kad tas tiek izmests poligonā, tāpēc tam ir liela ietekme uz vidi.

Vēl viens apsvērums, kas jāņem vērā, ir tas, ka visas lietotās ierīces, kas tiek pārdotas veikalā vai tiešsaistē Austrālijā, joprojām ir jāapstiprina kā drošas lietošanai. Tas nozīmē, ka nepastāv risks, ka iegūsit ārzemju preci, kas neatbilst Aussie stingrajiem drošības standartiem.

Tomēr ir vērts pārbaudīt, vai katrai ierīcei ir atbilstoša apstiprinājuma zīme, normatīvā atbilstības zīme, kas atbilst ierīcē redzamajam unikālajam apstiprinājuma numuram.

Pat ja jūs nesaņemat visefektīvāko mašīnu, jūs joprojām varēsiet iegādāties vienu efektīvāku nekā pašreizējais modelis, lai jūs joprojām varētu redzēt ietaupījumus par jūsu elektroenerģijas cenām.

Mīnusi

Garantija var attiekties uz jaunām ierīcēm, tādēļ, ja kaut kas no nepareiza priekšmeta kļūs nepareizs, iespējams, jums būs jāvelk šīs ārējās izmaksas.

Maz ticams, ka jūs varēsiet iegādāties jaunāko otrreiz izmantoto modeli. Sakarā ar daudzajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem pēdējā laikā, tas nozīmē arī to, ka jūs, iespējams, nevarēsiet iegādāties visefektīvāko mašīnu tirgū.

Vecākas mašīnas parasti izmanto vairāk enerģijas, lai darbotos, un tām ir lielāka ietekme uz siltumnīcefekta gāzēm nekā jaunākiem modeļiem.

Izmantojiet ierīces efektīvi

Vissvarīgākais, ko varat darīt ar jaunām ierīcēm, neatkarīgi no tā, vai tās ir pavisam jaunas vai „jaunas”, ir tās izmantot pēc iespējas efektīvāk.

Jaunākais modelis var jums izmaksāt vairāk nekā jums vajadzētu maksāt elektroenerģijas cenās, ja to izmantojat neefektīvi.

Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs jums atmest summu, ko maksājat elektroenerģijas piegādātājiem.

Pārliecinieties, ka izvēlaties modeli, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Ja jums ir maza mājsaimniecība, nav jēgas iegādāties milzīgu 11 kg veļas mazgājamo mašīnu, jo jums būs jāmaksā par elektroenerģiju, kas izmantota lielāka modeļa vadīšanai.

Izvēloties mašīnas, apsveriet, ko tas maksās, lai to palaistu, un kā jūs to likvidēsit savas dzīves beigās.

Ja iespējams, pārbaudiet produkta energoefektivitātes etiķeti un redziet, vai varat izvēlēties modeli ar vislielāko skaitu zvaigznes.

Tomēr jāpatur prātā, ka jaunākas ierīces ar tādu pašu energoefektivitāti kā vecākām ierīcēm būs efektīvākas, jo zvaigznes novērtēšanas sistēmas standarti ir paaugstināti sakarā ar to, cik daudz enerģijas ir energoefektivitātes ziņā.

Publicējis

Inga Alīna Gaile

Sveiki, te Inga. Mani vienmēr ir valdzinājusi un reizē šausminājusi patērētāju sabiedrība. Vai vismaz tās rietumnieciski kapitālistiskais variants ar džungļu likumiem. Bet es ticu, ka ir arī labāki veidi, kā dzīvot. Par to rakstīšu šajā blogā. Ja Tev patīk, nekautrējis un dod ziņu. Varbūt varēsim atrast iespējas sadarboties.