Kad iegādāties nocenota sadzīves tehniku?

Reiz Benjamins Franklins teica: “Nepieciešamība nekad nav izdevīga.” Tā bija taisnība Bena laikā un tā ir arī šodien.

Apsveriet, kas notiek, kad pēdējā brīdī nolemjat doties atvaļinājumā uz pludmali. Kad jūs to tiešsaistē rezervējat, biļešu cenas ir astronomiskas. Tomēr, ja pēdējo sešu mēnešu laikā būtu plānots ceļojums, jums būtu bijis pietiekami daudz laika, lai atrastu labu darījumu.

Tas pats attiecas arī uz lielas ierīces iegādi. Ja plānojat uz priekšu, jums būs daudz laika, lai atrastu labu darījumu, pirms jums ļoti nepieciešama ierīce. Tas ir tāpēc, ka ir noteikti gada laiki, kas ir vislabākie veļas mazgājamo mašīnu un žāvētāju, trauku mazgājamo mašīnu, ledusskapju, krāsniņu / plīšu un tamlīdzīgu lietu iegādei.

Bet kad ir īstais gada laiks pirkšanai? Un kas jums jādara, ja jums nekavējoties nepieciešama jauna ierīce? Mēs izskatīsim katru jautājumu tālāk.

Kad nopirkt jaunu ierīci
Runājot par lielām ierīcēm, daudzi cilvēki izvēlas izmantot pašreizējās ierīces līdz pat miršanas dienai. Lai gan tas nodrošina maksimālu izmantošanu, tas neļauj efektīvi plānot jaunu ierīču iegādi, ja to cenas ir viszemākās.

Tā vietā mēģiniet iegūt aptuvenu priekšstatu par to, kad jūsu ierīce nedarbosies. Pēc tam sāciet plānot pirkumu, pirms ierīce sabojājas. Šī stratēģija nodrošinās, ka jūs saņemsiet vislabāko sprādzienu mugurai.

Paturiet prātā, ka daudzi uzņēmumi nodrošina aptuveno ierīces kalpošanas laiku, lai sniegtu priekšstatu par to, kad tā varētu neizdoties. Sekojiet līdzi tā lietojumam, lai uzzinātu, kad esat tuvu maksimālajam līmenim. Turklāt, ja jūsu ierīce darbojas slikti, tā var būt uz pēdējām kājām un, iespējams, patērē pārāk daudz enerģijas. Piemēram, ja jūsu ledusskapis cenšas palikt zem 40 grādiem pēc Fārenheita, tas nedarbojas tik labi, kā vajadzētu, un jūsu enerģijas rēķins to pat var atspoguļot.

Vēl viena priekšrocība, lai ātrāk nomainītu ierīces, ir tā, ka daudziem jaunajiem modeļiem ir efektīvāka tehnoloģija, kas var ietaupīt naudu par komunālajiem maksājumiem. Piemēram, dažām jaunām mazgātājām ir nepieciešams mazāk ūdens, lai tās darbotos, un žāvētājiem ir pieejami sensori, kas nosaka, kad drēbes ir sausas. Tas ļauj ietaupīt naudu par ūdeni un elektrību un vienlaikus samazināt drēbju skapja nodilumu.

Pro padoms: pirms jaunas ierīces iegādes noteikti lejupielādējiet lietotni dosh. Savienojot kredītkarti vai debetkarti ar lietotni, jūs automātiski nopelnīsit atlīdzību par iepirkšanos iecienītajos veikalos.

Labākie laiki jaunas ierīces iegādei
Visām galvenajām ierīcēm (izņemot gaisa kondicionēšanas ierīces) apsveriet pirkuma laika noteikšanu saskaņā ar tālāk sniegtajiem ieteikumiem.

  1. septembris un oktobris
    Labākais laiks lielākās daļas ierīču iegādei ir septembrī un oktobrī. Šo divu mēnešu laikā ražotāji atklāj savus jaunākos modeļus. Tas nozīmē, ka iepriekšējā gada modeļiem jābūt diskontētiem, lai atbrīvotu vietu jaunajiem modeļiem, kas ziemā nonāks veikalos.
  2. maijs
    Izņēmums no pirmā punkta ir ledusskapji. Atšķirībā no citām galvenajām ierīcēm, lielākā daļa ražotāju vasarā izlaiž savus jaunos ledusskapju modeļus. Tas nozīmē, ka pagājušā gada modeļi pavasarī tiek atlaisti.
  3. janvāris
    Daži veikali paliek pie vecāka krājuma, kamēr tie pāriet no pagājušā gada modeļiem uz nākamo. Bet, kad sasniegts jaunais gads, visi pagājušā gada modeļi ir jāpadara vēl zemāki. Lai arī šobrīd var būt pieejami labāki piedāvājumi, izvēle būs ierobežota.

Publicējis

Inga Alīna Gaile

Sveiki, te Inga. Mani vienmēr ir valdzinājusi un reizē šausminājusi patērētāju sabiedrība. Vai vismaz tās rietumnieciski kapitālistiskais variants ar džungļu likumiem. Bet es ticu, ka ir arī labāki veidi, kā dzīvot. Par to rakstīšu šajā blogā. Ja Tev patīk, nekautrējis un dod ziņu. Varbūt varēsim atrast iespējas sadarboties.